Новини

WCG-2023. Ліцензія №9. Вікторія Синявіна

 

Майстер спорту міжнародного класу з панкратіону. Багаторазова чемпіонка світу, Європи та України.

 

На Всесвітніх іграх з єдиноборств виступатиме у вазі 57 кг.

 

Про підготовку

 

— Тиждень тому закінчилися збори в Конча Заспі. Ми тренувалися щільно, гарно. Зараз у нас іде більше підготовка до вагової категорії. Бігаю кроси, легенько спарингуюся. Дуже задоволена зборами. Вони пройшли дуже класно і круто.

 

Читайте також: WCG-2023. Ліцензія №8. Богдан Гнідко

 

Про суперниць

 

— По панкратіону я вперше братиму участь у Всесвітніх іграх з єдиноборств. Це буде щось нове для мене. Суперниць знаю лише тих, хто виступав на Чемпіонаті світу в Узбекистані. Також будуть панкратіастки з Америки, Індії тощо.

 

— В любительському спорті ти не зможеш підготуватися під кожного. На Всесвітніх іграх з єдиноборств проти мене може вийти одна з семи суперниць. Кожну не прочитаєш. Я налаштовуюся на те, що виходитиму і робимитиму те, що вмію і знаю. Дивитимуся по поєдинку, як він проходитиме. Безпосередньо вже на змаганнях буду стежити за суперницями.

 

Про сильні сторони

 

— Моя сильна сторона у панкратіоні — це боротьба. Я можу бити, але більше віддаю перевагу боротьбі. Це залежить від того, як налаштуєшся. Я можу налаштуватися і на ударку. Все залежить яка в тебе суперниця. Якщо вона виступала в проф-боях, в клітці, і вона мене перебиватиме у стійці, то звичайно я буду переводити її в партер.

 

Побажання команді

 

— Тільки перемоги. Налаштуватися емоційно, морально, фізично. Вважаю, що фізично ми налаштовані супер. Тому що збори були справді дуже класні. Тобто все залежить від нас, спортсменів. Тільки перемог!

 

Олександра Кузнєцова, пресслужба Національної федерації панкратіону України