Новини

Враження від чемпіонату Сумської області 2018 серед юнаків та дівчат

Минулими вихідними на Сумщині відбулася першість області з панкратіону серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження в розділі «традішн». Аби потрапити до збірної регіону в цій віковій категорії, до міста Суми приїхали понад 50 учасників з Лебединського, Сумського, Тростянецького, Роменського й Путивльського районів, а також спортсмени з Сум. Варто зазначити, що за іншими віковими категоріями в Сумської області вже відбулися відбори, ще наприкінці минулого року. Тож залишилося обрати кращих саме серед десяти-одинадцятирічних бійців. 

У командному заліку першими стали представники Лебединського району. Юні панкратіоністи з Тростянецького району були другими. Топ-3 команд чемпіонату Сумщини замкнули сумчани. 

Враженнями від турніру поділився з прес-службою ФПУ головний тренер збірної України Сергій Чередниченко, який безпосередньо спостерігав за розвитком подій у спорткомплексі Сумського педагогічного університету:

«Незважаючи на те, що турнір перший в цьому році, схеми проведення такого роду змагань у нас напрацьовані. Завдання було відібрати кращих в цій віковій групі – завдання виконане. Судді у нас кваліфіковані. Були задіяні кілька суддів-новачків, але вони працювали як бокові рефері й судді на табло. Поєдинки судили досвідчені рефері, які беруть участь на Чемпіонатах України. Жодного протесту не було, що говорить про високий рівень суддівства. Чемпіонат завершився без травм. Відзначу, що були емоційні, яскраві поєдинки, тому розраховуємо, що хлопці покажуть себе».

Додамо, за підсумками змагання чемпіони та призери будуть відібрані до складу збірної команди Сумської області на чемпіонат України серед дітей, який відбудеться 17-20 травня в м. Чернівці.

Прес-служба Федерації панкратіону України