Новини

“Вікторія виглядає потужно. Бажаю їй тільки перемоги”, — тренер панкратіастки Сергій Чередніченко. WCG-2023

 

Сергій Чередніченко — заслужений тренер України з панкратіону. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

 

Про спортсменку

 

— Дуже старанна, дисциплінована спортсменка. Впевнена в собі. Їй не потрібно говорити двічі. Іноді навіть зовсім нічого не потрібно говорити. Достатньо лише погляду. Вона все розуміє. Дуже приємно з нею працювати.

 

Читайте також: WCG-2023. Ліцензія №9. Вікторія Синявіна

 

Спочатку ми ставили на Вікторію як на ліцензію в грепплінгу. Але так сталося, що на останньому Чемпіонаті світу в черговий раз вона довела, що є однією з кращих у світі в панкратіоні. Вигравши чемпіонат світу в ліцензійній категорії, вона в додаток до ліцензії з грепплінгу завоювала ще ліцензію в панкратіоні. Тренерською радою було прийнято рішення надати їй можливість виступити у двох видах спорту.

 

Вікторія — найдосвідченіша спортсменка України. Найчастіше брала участь у Всесвітніх іграх з єдиноборств. Не пропустила жодних Всесвітніх ігор з єдиноборств за історію розвитку панкратіону і грепплінгу в Україні. Зараз ми закінчили навчально-тренувальні збори на Олімпійській базі в Конча-Заспі. Вікторія виглядає потужно. Впевнений, що ми матимемо високі результати на Всесвітніх іграх з єдиноборств.

 

Читайте також: Богдан знає свою ціль — тільки перше місце, тільки фінал”, — тренер панкратіаста Олексій Олійник. WCG-2023

 

Про сильні сторони

 

— Боротьба. Думаю, що спостерігатимемо за перемогами у партері.

 

Про підготовку

 

— Особливих відмінностей у підготовці немає. Лише аналізуємо суперниць і більш індивідуально по кожній розглядаємо нашу тактичну складову підготовки.

 

Побажання спортсменці

 

— Тільки перемоги!

 

Олександра Кузнєцова, пресслужба Нацоінальної федерації панкратіону України