Новини

“В Олени на належному рівні і боротьба, і ударна техніка”, — тренер панкратіастки Олександр Томенко. WCG-2023

 

Заслужений тренер України з панкратіону.

 

Про спортсменку

 

— З Оленою ми працюємо з 2013 року, коли вона вступила на навчання до нашого навчального закладу, Сумського державного педуніверситету. Характеризую її як скромну і працелюбну спортсменку, яка дуже дисципліновано ставиться до тренувань і змагань. Завдяки цій дисциплінованості і працелюбності вона стала Заслуженим майстром спорту України і багаторазовою чемпіонкою світу з панкратіону.

 

Про сильні сторони

 

— Безумовно, її сильна сторона — це універсалізм. Як ви знаєте, вона здобула ліцензію і в грепплінгу. Це означає, що в неї на належному рівні і боротьба, і ударна техніка. Я би не сказав, що щось у неї краще або гірше. Вона може поміняти свою тактику залежно від суперниці. Якщо в неї не іде боротьба, вона виграє за рахунок ударної техніки. І навпаки.

 

Читайте також: WCG-2023. Ліцензія №10. Олена Сушко

 

 

Про суперниць

 

— Ми аналізували суперниць. Одна з них — представниця Ірану, яка є базовою борчинею з джиу-джитсу (володарка синього поясу bjj), з партерною технікою. Інша спортсменка, представниця Румунії, дуже збалансована. Я б назвав її найбільш небезпечною. Вона також має і ударна техніку, і боротьбу на високому рівні. Я би ще виділив американку, яка виступає в тайському боксі і джиу-джитсу, ще одна різностороння спортсменка. Ці три суперниці будуть найбільш сильними для Олени, на мій погляд. Найцікавіше, що вона жодного разу з ним не зустрічалася. Тому я і виокремлюю саме їх. В американців був свій відбір. В Ірані також. Це нові для неї суперниці.

 

Читайте також: Вікторія виглядає потужно. Бажаю їй тільки перемоги”, — тренер панкратіастки Сергій Чередніченко. WCG-2023

 

Побажання спортсменці

 

— Показати те, що вона може. Свій рівень. Якщо вона виступить на своєму рівні, як завжди, то в нас буде призове місце, а то і перемога.

 

Олександра Кузнєцова, пресслужба Національної федерації панкратіону України