Новини

ТОП-3 команд у грепплінгу й традішн на Чемпіонаті Києва 2018 з панкратіону

Нещодавній уїк-енд видався по-спортивному насиченим. Одночасно з чемпіонатом Київщини кращих визначали і в столиці. Боротьбу за нагороди вели понад 200 учасників з 10 клубів, а також команди з Рівного та Василькова. Чемпіонат міста Києва з панкратіону серед молоді проходив у двох розділах – грепплінгу й традішн.


В кожному розділі розіграли медалі в п’яти вікових групах. У грепплінгу командний залік виграли бійці СК «Спарта». Друге й третє місця на рахунку команди «Спортивна нація» (м. Фастів) та КДЮСШ «Восход» відповідно. У традішн саме КДЮСШ «Восход» виграла командний турнір. А ось спортивні клуби «Путь орла» і «Спарта» склали їй компанію в топ-3 кращих команд столичної першості.

Керівник київського осередку Федерації панкратіону України Роман Яковенко залишився задоволений організацією та суддівством турніру, про що розповів у коментарі нашій прес-службі. Важливим моментом була дисциплінованість клубів, тренерів й учасників змагань, адже, як пояснив пан Яковенко, чемпіонат проходив у Київській інженерній гімназії, де навчаються діти і де не вперше відкривають двері для проведення змагань Київської федерації, тому важливо було залишити після себе гарні враження.

?«Це також було важливо й для популяризації нашого виду спорту, провести турнір на високому рівні. Все пройшло оперативно, по регламенту. Хочу відмітити, що обійшлося без травм у дітей, що є показником рівня суддівства та організаторської роботи. Адже наше ключове бачення – діти повинні вдосконалюватися й виховуватися через навчання й змагання, які ми проводимо. Окрім того, не варто забувати, що команди, які будуть відібрані для участі в ЧУ, представлятимуть наше місто. Вважаю, що без дисципліни не буде результатів, не буде чемпіонів», – резюмував очільник ФПУ в м. Києві Роман Яковенко.

Зазначимо, що столична першість з панкратіону серед молоді була відбірковою на прийдешні ЧУ: на початку березня в Білій Церкві чемпіонів країни визначатимуть спортсмени 2005-2006 та 2001-2002 р.н., а в середині квітня в Тернополі – бійці 2003-2004 та 1999-2000 р.н. 

Прес-служба Федерації панкратіону України