Новини

“Богдан знає свою ціль — тільки перше місце, тільки фінал”, — тренер панкратіаста Олексій Олійник. WCG-2023

 

Богдана Гнідка тренує наставник, який у власному доробку має титул чемпіона світу, Кубок світу, звання чемпіон України та Кубка України. Олексій Олійник має перший дан з панкратіону. І є майстром спорту міжнародного класу.

 

Про спортсмена

 

— Богдан — цілеспрямований. І він прислуховується до того, що йому каже тренер.

 

— Я займаюся з ним з його 15 років. Він прийшов до мене в зал, і з того часу ми з ним тренуємося. Спочатку Богдан прийшов до мене на боротьбу, але я його спрямував у змішаний стиль.

 

 Читайте також: WCG-2023. Ліцензія №8. Богдан Гнідко

 

Про підготовку

 

— До війни ми з ним працювали дуже близько. А потім так склалося, що після початку повномасштабної війни він почав виїжджати закордон і там проходити підготовку. Він кілька разів повертався до Києва — у ці періоди ми з ним працювали. Але наразі він знову перебуває закордоном, де і готується до Всесвітніх ігор з єдиноборств під керівництвом його другого тренера Влада Сороки.

 

Про суперників

 

— Богдан завжди виступає у вазі до 100 кг. І в його категорії багато досвідчених опонентів. Щонайменше половина хлопців — це професіонали. Богдан і сам виступає серед професіоналів. Тому вважаю, що він з ними справиться. Ми виконали з ним певну роботу. Він знає свою ціль — тільки перше місце, тільки фінал. Я завжди налаштовую його тільки на це. Тож йому відомо, якщо він хоче мене порадувати — це має бути перемога на Всесвітніх іграх з єдиноборств.

 

 Читайте також: Головне у спорті, щоб був справжній бійцівський дух. Він у Аміни є”, — тренер панкратіастки Олександр Артюх. WCG-2023

 

Про сильні сторони

 

— Його сильна сторона — це боротьба. Він однаково добре працює руками і ногами. Особливо це було помітно в його останніх профі-боях. Він може гарно дати ногою в голову і при цьому руками добре відпрацювати. Він у більш зрілому віці пройшов таку підготовку, що став однаково добре і боротися, і дратися.

 

Побажання спортсмену

 

— Щоб він завжди тримався своєї енергії та цілеспрямованості. Він зрозуміє, що я маю на увазі. Нехай не уявляє себе на п’єдесталі пошани, а виходить й робить свою роботу, перемагаючи суперників. Хай спрямує всі сили на свою ціль. Вже після цього буде винагорода. Якою вона буде — це залежатиме лише від нього.

 

Олександра Кузнєцова, пресслужба Національної федерації панкратіону України