Новини

У четвер, 17 квітня 2018 року, в Чернівцях відбулася звітно-виборча конференція Національної федерації панкратіону України.

За підсумками заходу президентом ФПУ на новий термін переобрано Олександра Петровича Мандріка. Першим віце-президентом став Дмитро Сергійович Стрижов.

Вдруге у Кропивницькому відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з грепплінгу. На змагання приїхали понад 150 учасників, які представляли дев’ять клубів з Кропивницького, Олександрії, Долинської, Новгородки та Знам’янки. Примітно, що чисельність учасників цьогоріч набагато більша, ніж торік, про що повідомили організатори турніру.

Змагання проходили у двох видах грепплінгу – ноу-гі (боротьба без кімоно) та гі (боротьба в кімоно). А серед учасників були як юнаки, так дівчата.

22 квітня розіграли нагороди Фіналу Кубка Києва 2018 з панкратіону в розділі фул. Для участі на турнірі було заявлено 110 учасників з 14 команд столиці та області.

Змагання проходили лише в особистому заліку, враховуючи складність цієї дисципліни.

В Одесі провели Відкритий обласний турнір 2018 року з греплінгу серед юнаків та дівчат (до 13 років). На змаганнях зібралися понад 180 учасників, які представляли вісім команд Одещини.

За підсумками обласної першості перше місце командного заліку закріпилося за спортивним клубом «Мангуст» з Одеси (тренери переможців – Лернік Мусаелян, Олександр Ануфрієв, Кирило Котеньов, Максим Маркуш, Олександр Фіряєв, Андрій Єщенко).

Нещодавно в Кременчуці пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області 2018 з панкратіону та грепплінгу. На цьогорічну регіональну першість прибули близько 80 спортсменів з Горішніх Плавнів, Лубен, Полтави та Кременчука.

У командному заліку перемогли бійці спортивного клубу «Шторм». Це – господарі змагань, яких підготували тренери Андрій Зубенко, Максим Сергєєв. СК «Спарта» з Горішніх Плавнів посів другий рядок. Тоді як третьою командою обласного чемпіонату стали представники міста Лубни.